fbpx
Banner

Ekspert

Andrzej Gutowski

Director, ESG Leader Dział Doradztwa Budowlanego | Certyfikacja Zielonych Budynków Colliers andrzej.gutowski@colliers.com +48 666 819 259 + Więcej informacji

Lider ds. ESG zespołu Colliers w Polsce. Odpowiada za transformację firmy i jej usług w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej biznesu. Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie branżowe w ramach usług zrównoważonego rozwoju i doradztwa ds. ESG pomagając Klientom w opracowaniu i realizacji prośrodowiskowych i prospołecznych strategii nieruchomości. 

Doradza klientom w kwestii zrównoważonej budowy i utrzymania obiektów oraz prowadzi certyfikacje w systemach WELL, BREEAM i LEED, zarówno dla obiektów istniejących, jak i projektowanych. Posiada licencję zarządcy nieruchomości oraz tytuły WELL AP, LEED AP, Fitwel Ambassador oraz BREEAM In-Use oraz International Assessor. Przez ponad 9 lat zaangażowany w procesy certyfikacji ekologicznej oraz certyfikacji wellbeing dla ponad 50 projektów na ponad 1 000 000 metrów kwadratowych.

Wypowiedzi eksperta

Dołącz do newslettera Colliers

Bądź na bieżąco. Otrzymuj najnowsze raporty i informacje z rynku!